Opinie Klientów

Opinie klientów


„Trudno uwierzyć, mimo całej mojej otwartości, w niewidzialne pole informacyjne. Jednak żyjąc od kilku lat z permanentnym bólem zdecydowałam się na terapię (nie mając przecież już nic do stracenia). Okazało się to przełomem w poszukiwaniu przyczyn bólu. Dodatkowo przygotowałyśmy wspólnie przed szpitalem listę co i jak chciałabym, aby się zadziało i tak też było!!! Od wielu lat najpiękniejszy i najprzyjemniejszych pobyt z diagnozą popartą szczegółowymi badaniami. Teraz powrócę na terapię, aby „dosprzątać” w emocjach i zacznę życie bez bólu. Dziękuję za każdą sesję!!!”

Kasia S.

„Wystawiam tę opinię jako osoba kiedyś średniej wiary w tak nowoczesne formy leczenia urazów sportowych i jako osoba, która to podejście już po zakończeniu terapii musiała zweryfikować. Kontuzja, której przez wiele tygodni nie udało się wyleczyć standardowymi metodami ortopedów i fizjoterapeutów została z sukcesem usunięta zabiegami TimeWaver wykonanymi przez Dobrosławę Kwiatkowską. Od tego czasu nogi przebiegły kolejne dziesiątki kilometrów i nic … bólu nie ma! Podsumowując, polecam bardzo wszystkim, tym bardziej, że ta terapia to nie tylko sam zabieg, ale też szansa na bardzo ciekawą rozmowę o alternatywnym podejściu do tematu zdrowia. Za obie te rzeczy wielkie podziękowania dla Dobrosławy Kwiatkowskiej.

Grzegorz Foć

„O skuteczności i działaniu przekonać można się moim zdaniem tylko korzystając z terapii. Nie sposób opisać w kilku zdaniach, co zadziewa się podczas spotkania. Dla mnie terapia to moment, podczas którego, zatrzymuję się w codziennej bieganinie. Tu zaglądam do swojego wnętrza i ,,rozpracowuję” siebie. Uświadamiam sobie swoją postawę, dobre i gorsze postępowanie. Skupiam na realizacji celów, szukam drogi, by osiągnąć spokój wewnętrzny czy radość, po potrzebę pracy nad zdrowiem czy realizacją na podłożu zawodowym i finansowym. Czy jedna sesja wystarczy? W moim przypadku absolutnie nie. To tak jakby chcieć uporządkować życie podczas jednej wizyty u psychologa czy terapeuty. Dla mnie to inwestycja w moje życie na każdej możliwie znanej mi płaszczyźnie. Dziękuję za dzisiejszą sesję…”

Wiesława K.

„Jesteś wspaniałym terapeutą! Cudowne móc wykonywać pracę, która jest naszym powołaniem.”

Justyna M.

„Zaskakujące jest to, że na ekranie komputera mogłam zobaczyć najważniejsze życiowe tematy, które mam teraz „na tapecie”. Poprowadzenie terapeutki przez to było profesjonalne, a jest to trudne, ponieważ nie do wszystkiego chcemy się przyznać;) Polecam każdemu, kto chciałby coś w życiu zmienić, ale nie ma pojęcia co… po terapii wątpliwości się rozwiewają. W moje życie wkroczyło więcej jasności i pewności. Dziękuję”

Aleksandra K.

„Nie wiem, jakich czarów użyłaś, ale bardzo chciałam Ci podziękować. Córka powiedziała, że wizyta u Ciebie to było najlepsze, co ją spotkało. Nie chcę zapeszyć, ale przez te trzy dni jest zupełnie inną osobą. Mam nadzieję, że już tak zostanie. Raz jeszcze dziękuję.”

Edyta K.

„Właściwa osoba na właściwym miejscu. Z tego jak to przekazujesz, piszesz płynie bardzo dobra energia i czysta serdeczność. To ważne, że klient/pacjent czuje, że nie jest kolejną odhaczoną osobą w kalendarzu wizyt, tylko kimś ważnym w danym momencie. Ja poczułam, że jesteś po mojej stronie, masz super intencje, nie oceniasz, a czysto po ludzku, z pełną życzliwością chcesz pomóc. Wtedy taka terapia ma sens. Klient czuje się bezpiecznie, komfortowo i nie ma obaw, ja tak się właśnie czułam. Do tego wszystkiego pięknie wszystko ubierasz w słowa. (…) Ja po Twojej wizycie dostałam  pozytywnego kopniaczka i chcę działać. Bo zawsze jest coś do zrobienia w każdej sferze. Zawsze coś można poprawić. Trzeba tylko zacząć. A Twoje rady i motto dla mnie może na początek brzmią jak oczywista oczywistość, ale trzeba to sobie codziennie przypominać. Niby wszyscy wiemy, że mamy się dobrze traktować, znaleźć przestrzeń tylko dla siebie, czas tylko dla siebie. Ale kto to robi??”

Justyna Z.

„Mimo całej swojej otwartości na wszelkie nowe i innowacyjne formy terapii, miałam wrażenie, że jest to dla mnie takie abstractum, że nie będę potrafiła się do tej formy przekonać…, ale jednak zwyciężyła wrodzona ciekawość oraz ogromna potrzeba pomocy z zewnątrz…i Gott sei Dank za tę ciekawość!!! Minęło zaledwie kilka tygodni, a moje życie ma inny wymiar… wiem jak absurdalnie to może brzmieć… ale nie jest to placebo… wiara w cuda… gdyż od lat szukam do siebie drogi przez różne formy terapii i pracy ze sobą, nad sobą….z różnym, ale niestety zwykle bardzo mało spektakularnymi efektami…a zawsze równie silnie wierzyłam w podejmowane kroki …tego po prostu trzeba doświadczyć…POLECAM…indywidualne podejście do człowieka…profesjonalizm…wiedza i intuicja Dobrosławy i nasza wspólna analiza zaowocowały zmianami, o których marzyłam od lat… proszę się nie wahać ani przez chwilę… nasze życie jest w naszych rękach… a pomoc tak blisko… dziękuję!!!!!”

Katarzyna B.

„Zaskakujące i odkrywcze doświadczenie. Pełen profesjonalizm. Polecam.”

Karolina J.

„Profesjonalizm, empatia, holistyczne podejście i szukanie przyczyn choroby oraz 100% skuteczność w leczeniu – to dla mnie cechy doskonałego terapeuty!!! Odpowiedni terapeuta oraz odpowiednie narzędzie terapeutyczne i mamy terapię doskonałą. Wypróbowałam i polecam!!!”

Sylwia K.

„Jestem pod mega wrażeniem. Niesamowicie się przyłożyłaś.
Dziękuję. Tak pracując sukces murowany! Wspaniale”

Helena P.

„To niesamowite, ale to działa !! Jestem szczęśliwą pacjentką i na własnej skórze doświadczam zmian po każdej wizycie! Myślę, że nasza świadomość jest ciągle zbyt mała, zatem najlepiej wypróbować i samemu się przekonać. Dziękuję .”

Monika L.

error: Uwaga: Kopiowanie zabronione