Healy

HEALY - zabierz częstotliwości do domu!


Życie jest piękne, kiedy czujemy się zdrowi, spokojni, radośni i zrelaksowani.
Powiedzenie ludowe: „W zdrowym ciele zdrowy duch” jest nadal aktualne w XXI w.

Zdrowie nie jest jednak oczywistością daną nam raz na zawsze. Dla każdego z nas utrzymanie zdrowia oznacza coś innego: dla jednych jest to bieżące usuwanie skutków zanieczyszczenia środowiska, jedzenia i wody oraz skutków swoich niezdrowych nawyków i wyborów, inni pragną utrzymać równowagę między ciałem, umysłem i duchem wspierając się regularnie na wszystkich tych płaszczyznach oraz utrzymać lub odzyskać radość i energię do życia czy poprawić poczucie własnej wartości i zyskać dostęp do swojego prawdziwego potencjału.

HEALY POWSTAŁ PO TO, BY POMÓC LUDZIOM ZREALIZOWAĆ WSZYSTKIE POWYŻSZE CELE!

Marcus Schmieke i Nuno Nina, twórcy urządzeń diagnostyczno-terapeutycznych TimeWaver Med i TW Frequency, z którymi od lat pracuję w swoim gabinecie, stworzyli kolejne urządzenie medyczne, HEALY, które na całym świecie nazywane jest MULTITALENTEM TERAPEUTYCZNYM!

Urządzeniem „matką” dla HEALY jest TimeWaver Frequency. Jeśli pragniesz lepiej zrozumieć działanie HEALY, poczytaj więcej tutaj: TimeWaver Frequency.

TimeWaver Med natomiast jest urządzeniem bazowym dla najwyższego modułu HEALY RESONANCE ANALYSE, ponieważ zarówno medycyna energetyczna jak i medycyna informacyjna znajdują zastosowanie w tej edycji HEALY. Czym jest medycyna pola informacyjnego dowiesz się tutaj: TimeWaver Med

HEALY po raz pierwszy ujrzał szerszą publiczność latem 2017 r. na międzynarodowej konferencji TimeWaver World w Bad Nauheim (Niemcy), gdzie został przedstawiony lekarzom i terapeutom z całego świata z obszaru medycyny informacyjnej, energetycznej, holistycznej i integralnej. Miałam tę przyjemność uczestniczyć osobiście w tym wydarzeniu.

Czym jest HEALY?


 • HEALY jest certyfikowanym urządzeniem medycznym.
 • HEALY jest technologicznie najnowocześniejszym urządzeniem na świecie do terapii częstotliwościami (mikroprądami o szerokim spektrum częstotliwości) również poza gabinetem terapeutycznym – w domu, w salonie SPA, w klubie fitness, biurze, ale i podczas joggingu czy w upracy, na spacerze, a nawet podczas snu.
 • HEALY jest urządzeniem niemieckim, made in Germany.
 • HEALY jest przenośnym, mobilnym, łatwym w obsłudze i niewielkim urządzeniem – nosząc go przy sobie wspierasz częstotliwościami swoje zdrowie i samopoczucie. Możesz robić to w każdym miejscu na świecie i o każdej porze.
 • HEALY może wspierać wszystkich członków Twojej rodziny.
 • Aby korzystać z HEALY potrzebujesz swojego smartfona, na który pobierasz aplikację HEALY App, dzięki której łączysz się z HEALY i pobierasz dowolne programy terapeutyczne w ramach wersji HEALY, którą posiadasz.
 • HIT! Dzięki rezonatorowi kwantowemu HEALY analizuje w czasie rzeczywistym od kilkudziesięciu do kilkuset częstotliwości i dopiero w wyniku takiej analizy otrzymujesz dokładnie takie częstotliwości, jakie w danym momencie potrzebujesz najbardziej w kontekście danej dolegliwości. Robiąc więc dzisiaj program na wzmocnienie nerek czy układu odpornościowego prawdopodobnie otrzymasz trochę inne częstotliwości niż kiedy robiłeś go wczoraj.

  W czym pomoże Tobie HEALY?


  • HEALY ma bardzo szerokie spektrum zastosowania. Jest skuteczny między innymi przy usuwaniu dolegliwości bólowych, usuwaniu napięć związanych ze stresem, radzi sobie z problemami trawiennymi czy problemami skórnymi. Za pomocą HEALY możesz pozbyć się lub złagodzić ból głowy, ból brzucha, ból kręgosłupa, wesprzeć serce, nerki, wątrobę, płuca czy inne organy i układy, jak układ immunologiczny czy hormonalny. Możesz wesprzeć swoje samopoczucie podczas infekcji, odczuwalnie poprawić swoją kondycję i wydajność, wzmocnić pamięć i koncentrację. Podczas stresujących sytuacji HEALY pomoże Tobie zachować spokój, pomoże Ci szybciej się zregenerować i odzyskać siły po stresie czy wysiłku, a wieczorem wprowadzi Cię w stan relaksacji … i dużo, dużo więcej (patrz: Jaki jest zakres działania TimeWaver Frequency?).
  • A teraz absolutny HIT: jeśli potrzebujesz indywidualny program terapeutyczny, mogę stworzyć taki program dla Ciebie na TimeWaver Frequency i przesłać go na Twojego HEALY za pomocą cloud/chmury bez względu na to, w jakiej szerokości geograficznej przebywasz! Jeśli więc będąc na wakacjach będziesz mieć potrzebę nagłego wsparcia i będziesz potrzebować indywidualnie dobranej terapii częstotliwościami  mogę wesprzeć Ciebie również, tak byś natychmiast mógł skorzystać z indywidualnie napisanego programu w HEALY.

  Co zyskasz kupując HEALY z mojego polecenia?


  Jestem terapeutką wielokrotnie certyfikowaną w Polsce i w Niemczech, zajmującą się profesjonalnie terapią mikroprądami o szerokim spektrum częstotliwości i medycyną informacyjną. Ponadto jestem absolwentką psychosomatyki i somatopsychologii. Od paru lat prowadzę gabinet medycyny informacyjnej, energetycznej i holistycznej w Poznaniu, towarzysząc ludziom z całego świata w odzyskaniu równowagi na wielu płaszczyznach, odnajdując wraz z nimi przyczyny ich dolegliwości, które mogą być fizyczne, biochemiczne, energetyczne ale i mentalne, emocjonalne czy duchowe. Pracuję ze wszystkimi urządzeniami firmy TimeWaver – Timewaver Med, TimeWaver Frequency i Timewaver McMakin, a poza gabinetem, na wakacjach, wyjazdach czy podczas uprawiania sportu skutecznie wspieram siebie i swoją rodzinę urządzeniem HEALY.

  Poza tym dzięki kontaktom i współpracy z terapeutami i lekarzami z obszaru medycyny informacyjnej i energetycznej z całego świata mam możliwość wymiany doświadczeń również w kontekście HEALY z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie.

  Aby nauczyć się skutecznie korzystać ze wszystkich możliwości, jakie daje Tobie HEALY musisz mieć kogoś, kto Ci w tym pomoże. Rejestrując się przez mój link partnerski:

  https://partner.healyworld.net/Dobroslawa

  zyskasz we mnie życzliwą pomoc i wsparcie (UWAGA: rejestracji przez powyższy link dokonujemy przed zakupem HEALY).

  Ponieważ zanim zaproponuję cokolwiek moim pacjentom i klientom, najpierw testuję to na sobie, również HEALY w ubiegłym roku przeszedł taką próbę i oraz kilka rodzinnych wyjazdów i zdał egzamin celująco!

  Kupując ode mnie HEALY otrzymasz moje życzliwe i profesjonalne wsparcie, wiedzę oraz bogate doświadczenie, tak byś mogła / mógł w jak najskuteczniejszy sposób wspierać za pomocą HEALY siebie i swoją rodzinę w każdym miejscu i o każdej porze.

  Chcesz dowiedzieć się więcej?

  Zapraszam do kontaktu.

  Napisz i wyślij pytanie o HEALY za pomocą poniższego formularza, a udzielę Tobie wszelkich informacji na podany kontakt:

   Zapytaj o Healy

   HEALY w najwyższej wersji umożliwia dostęp do 16 grup programowych, w których w sumie mieści się ponad … 140 programów terapeutycznych!

   HEALY WORLD


   Istnieją 4 wersje / edycje HEALY: HEALY Gold, Holistic Health, Holistic Health Plus i HEALY Resonance.

   HEALY GOLD

   HEALY HOLISTIC HEALTH

   HEALY HOLISTIC HEALTH PLUS

   HEALY RESONANCE

   ZOBACZ 4 EDYCJE HEALY:

   PARTNER HEALY


   • HEALY nie jest tylko towarzyszem na drodze ku dobremu zdrowiu i samopoczuciu. Dzięki HEALY możesz również zyskać lepszą sytuację finansową zostając partnerem HEALY i polecając ten produkt medyczny.
   • Jako partner HEALY możesz wypracować sobie dodatkowy dochód oraz stworzyć sobie źródło pasywnego dochodu.
   • Chcesz profitować z polecania HEALY I skorzystać z tej interesującej okazji biznesowej, skontaktuj się ze mną przez powyższy formularz.

   HEALY WNOSI WARTOŚĆ W ŻYCIE KAŻDEGO CZŁOWIEKA, WSPIERAJĄC ZDROWIE I DOBRE SAMOPOCZUCIE. POLECAJĄC HEALY PRZYCZYNIASZ SIĘ DO DOBROSTANU LUDZI, KTÓRZY BĘDĄ Z NIEGO KORZYSTAĆ!

   WSKAZÓWKA: Healy jest urządzeniem medycznym klasy II A do leczenia przewlekłego bólu, fibromialgii, bólu szkieletowego i migreny, a także do terapii wspomagającej choroby na tle nerwowym, takie jak depresja, lęk czy zaburzenia snu. Wszystkie inne zastosowania Healy nie są uznawane przez medycynę akademicką z powodu braku dowodów w rozumieniu medycyny konwencjonalnej.

   error: Uwaga: Kopiowanie zabronione